• [?]

Lost d.o.o.

VELEPRODAJA INFORMATIČKE OPREME

Roline - Optički kabeli (22)

STANDARD optički kabel 50/125µm, LC/LC duplex, OM3, turquoise, 1.0m

  • Cijena: 25,53 kn (VPC)
  • Šifra artikla: S1801
  • Robna marka: STANDARD
  • Jamstvo: 12 mjeseci

STANDARD optički kabel 50/125µm, LC/LC duplex, OM3, turquoise, 2.0m

  • Cijena: 28,60 kn (VPC)
  • Šifra artikla: S1802
  • Robna marka: STANDARD
  • Jamstvo: 12 mjeseci

STANDARD optički kabel 50/125µm, LC/LC duplex, OM3, turquoise, 3.0m

  • Cijena: 30,21 kn (VPC)
  • Šifra artikla: S1803
  • Robna marka: STANDARD
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm MM OM3, 5.0m, tirkizni

  • Cijena: 41,40 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8705
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm MM OM3, 10m, tirkizni

  • Cijena: 53,79 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8708
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm OM4, 1.0m, ljubičasti

  • Cijena: 32,98 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8751
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm OM4, 2.0m, ljubičasti

  • Cijena: 38,02 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8752
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm OM4, 3.0m, ljubičasti

  • Cijena: 44,09 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8753
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm OM4, 5.0m, ljubičasti

  • Cijena: 51,54 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8755
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm OM4, 15m, ljubičasti

  • Cijena: 106,98 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8756
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, MM, turquoise, 1.0m

  • Cijena: 28,05 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8711
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, MM, turquoise, 2.0m

  • Cijena: 30,97 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8712
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, MM, turquoise, 3.0m

  • Cijena: 35,42 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.8713
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički kabel 62.5/125µm, LC/SC, OM1, MM, narančasti, 1.0m

  • Cijena: 4,29 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.9351
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline VALUE optički mrežni kabel SC-SC 50/125, OM2, sivi, 3.0m

  • Cijena: 16,46 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.99.9903
  • Robna marka: ROLINE VALUE
  • Jamstvo: 12 mjeseci

Roline optički mrežni kabel SC-SC, 62.5/125 duplex MM, 2.0m

  • Cijena: 16,99 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.9302
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline optički mrežni kabel SC-SC, 62.5/125 duplex MM, 10m

  • Cijena: 20,40 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.9309
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm OM3 duplex, 1.0m, tirkizni

  • Cijena: 62,90 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.8701
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm OM3 duplex, 3.0m, tirkizni

  • Cijena: 78,05 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.8703
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline optički mrežni kabel LC-LC 9/125 singlemode, duplex, 0.5m, žuti

  • Cijena: 38,38 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.8780
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline optički mrežni kabel LC-LC 9/125 singlemode, duplex, 1.0m, žuti

  • Cijena: 40,80 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.8781
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina

Roline optički mrežni kabel LC-LC 9/125 singlemode, duplex, 2.0m, žuti

  • Cijena: 44,20 kn (VPC)
  • Šifra artikla: 21.15.8782
  • Robna marka: ROLINE
  • Jamstvo: 5 godina